Wielka Nowenna

do Michała Archanioła

O inicjatywie


Wielka Nowenna do św. Michała Archanioła to projekt Fundacji Królowej Różańca Świętego. Obecna edycja jest już dziesiątą i jubileuszową. Nasza Fundacja stawia sobie m.in. upowszechnianie wiedzy na temat niebezpieczeństw ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu we wszelkich ich formach oraz wspieranie i rozwijanie mediów informacyjnych na ten temat. Patronuje nam w tym Michał Archanioł. Założyliśmy strony pomocy, m.in. www.egzorcyzmy.katolik.pl. Od 2016 roku współtworzyliśmy poniższe publikacje związane z Michałem Archaniołem, a także na nagraliśmy dwa filmy!

"Wielkość świętego Michała Archanioła". Czyli Wielka Nowenna w wersji książkowej


To wspaniała książka polecana przez ojca Pio! Swojej duchowej córce, Linie Fiorellini, ojciec Pio napisał: "Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem".

To zdanie stało się impulsem do przywrócenia światu zapomnianego dzieła, które po raz trafiło do rąk polskiego czytelnika. Dzieła, które pobłogosławił i rekomendował sam święty ojciec Pio, a które dostał w prezencie na trzydziestą rocznicę otrzymania stygmatów.


Niech ta ważna książka zrodzi w naszych sercach cześć i miłość do św. Michała Archanioła, którego wielkości i skuteczności doświadczał ojciec Pio.

Obyśmy sami tego doznali poprzez oddanie się Księciu niebieskich zastępów.

Wielkość św. Michała - książka

Wielkość św. Michała Archanioła. Nabożeństwo – Audiobook


Miesięczne nabożeństwo w sprawach trudnych polecane przez św. ojca Pio jest też dostępne na płycie CD!

Audiobook został zrealizowany na podstawie książki „Wielkość św. Michała Archanioła”. Dzieła, które pobłogosławił i rekomendował sam św. ojciec Pio.


Ta ważna publikacja przybliża nam postać Michała Archanioła, ukazując go od strony teologicznej i przedstawiając niezwykłe historie jego objawień. Codzienna modlitwa i zadania duchowe pomogą nam lepiej poznać Księcia niebieskich zastępów i zawierzyć się jego opiece.

Wielkość św. Michała - audiobook

Strona wykorzystuje ciasteczka