Niebieski krzyż
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Niebieski krzyż

O nas i naszych działaniach

Pomocnicy Królowej Różańca ŚwiętegoPomysłodawcami akcji Anielski Patron są dwie świeckie osoby działające w ramach fundacji Pomocnicy Królowej Różańca Świętego – www.pkrs.org.pl.

Oto wybrane nasze działania: 

Od 2002 roku – założenie strony www.egzorcyzmy.katolik.pl – służącej osobom szukającym rozeznania i uwolnienia od działania złych duchów. Patronem strony jest św. Michał Archanioł i bł. Bartolo Longo. W kolejnych latach mocno angażowaliśmy się w szerzenie kultu św. Michała Archanioła, także we współpracy z czasopismem "Któż jak Bóg". 

2007 rok – rozszerzenie działalności ww. strony na nowe języki: rosyjski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i założenie nowej strony www.exorcismus.org. 

2008 rok – pierwszy pomysł na akcję Anielski Patron

2010 rok – założenie Wydawnictwa Rosemaria, mającego za zadanie głosić chwałę Królowej Różańca Świętego i propagować postać i twórczość bł. Bartola Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej. Jednym z głównych celów jest też szerzenie nowenny pompejańskiej w Polsce. 

2011 rok – zintensyfikowanie działań wokół nowenny pompejańskiej: druk książek, obrazków. ulotek w łącznym nakładzie ok. 2.000.000 egzemplarzy. Założenie strony www.pompejanska.rosemaria.pl i innych. 

2012 rok – założenie czasopisma "Królowa Różańca Świętego" – www.rozaniec.info i strony www.zywyrozaniec.pl oraz inne działania w internecie.  

2013 rok – powołanie fundacji Pomocnicy Królowej Różańca Świętego, która objęła wszystkie nasze działania charytatywne i duchowe dla więźniów i ich rodzin. 

2014 rok – założenie internetowego Radia Różaniec, rozpoczęcie prac nad ewangelizacją przez urządzenia mobilne.  

2015 rok – założenie strony www.nowenny.pl, aplikacje dla nowenny pompejańskiej na smartfony, rozpoczęcie prac nad filmem "Tajemnica Nowenny Pompejańskiej". 

2016 rok – wydanie filmu "Tajemnica Nowenny Pompejańskiej" – www.film.rozaniec.info – 1. nagroda na Festiwalu Niepokalanów 2016 r. 

2017 rok – planujemy wyjątkową anielską niespodziankę na zwieńczenie akcji Anielski Patron!

Dziękujemy za wsparcie

Wielu z wymienionych działań nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie wsparcie naszych Czytelników i Darczyńców. Wzorem naszego Patrona, bł. Bartola Longo, polegamy na niewielkich datkach i nie prosimy o niezbędne minimum. Większość prac wykonujemy sami, zdając się na podwykonawców tylko wtedy, kiedy coś przerasta nas technicznie. 

Jeśli chcesz wesprzeć nas drobną ofiarą, możesz to uczynić na tej stronie. 

Dziękuję, Marek Woś, Fundacja PKRŚ

Promuj tę akcję!

Inne możliwości współpracy…

Dołącz do Nowenny!

wielka nowenna

Powstaje Anielski Film!

Anielski Film

Partnerzy akcji:

kjb

nasz dziennik

nowenna pompejanska

egzorcyzmy

czasopismo rozancowe

zywy rozaniec

egzorcysta